O nas

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców rowerowych w Szczecinie.

Działamy na rynku od 1999 roku i z sezonu na sezon rozwijamy się aby sprostać wymaganiom coraz to bardziej wymagających klientów.

Nie ważne czy ścigasz się zawodowo czy chcesz zacząć swoją przygodę z rowerem. Traktujemy wszystkich jednakowo i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przyjdź, zobacz, wypróbuj i gwarantujemy że wyjdziesz, lub wyjedziesz zadowolony :)

Jesteśmy do Twojej dyspozycji po obu stronach Odry.

Z początkiem 2017 roku stworzyliśmy przy ulicy Struga wyjątkowe miejsce dla pasjonatów kolarstwa każdego rodzaju. Tu każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, takiego miejsca jeszcze w Szczecinie nie było. Przyjdź i zobacz na własne oczy, a przekonasz się że konkurencja została daleko w tyle...

Zobacz na mapie »


Sklep założył Roman Cieślak, były zawodowy kolarz, wielokrotny reprezentant Polski.

Roman Cieślak był reprezentantemt Polski między innymi na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, i Wyścigu Pokoju w latach 1975 – 1982.

Podczas wyścigu Tour de Pologne w 1981 roku zajął 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, 1 miejsce w klasyfikacji górskiej oraz 2 miejsce w klasyfikacji na najaktywniejszych

Wyscig Pokoju 1980 r. — Warszawa Plac Teatralny.
Reprezentacja Polski w skladzie od lewej: Zbigniew Szczepkowski, Jan Brzezny, Krzysztof Sujka, Jan Krawczyk, Roman Cieslak, Tadeusz Wojtas.
Fot. Jan Rozmarynowski — Forum