Bike Fitting

Uwolnij swój potencjał.

Trek Precision Fit jest najlepszym sposobem na uzyskanie przez Ciebie lepszych osiągów w jeździe na rowerze.

Będziesz zaskoczony tym, jak wiele znaczy perfekcyjne spasowanie z rowerem. Dokładne dopasowanie do roweru jest w stanie sprostać Twoim potrzebom i zapewnić Ci idealne rozwiązanie, które przełoży się na wiele godzin szybszej, znacznie wygodniejszej i przyjemniejszej jazdy.

Trek Precision Fit to znacznie więcej niż podstawowa regulacja wysokości kierownicy i siodełka. Całe dopasowanie zostało zrobione pode mnie, a ja zrozumiałam, co i dlaczego właśnie tak ma być. Odkryłam swoje mocne strony!

Aimee Gould — Pedal Power, San Marcos, TX

Sprawdzony proces

Dokładne dopasowanie do roweru jest w stanie sprostać Twoim potrzebom i zapewnić Ci idealne rozwiązanie, które przełoży się na wiele godzin szybszej, znacznie wygodniejszej i przyjemniejszej jazdy.

Rozmowa

Specjalista od Precision Fit porozmawia z Tobą o Twoich celach treningowych i wymaganiach jako rowerzysty.

Ocena właściwości fizycznych

Zanim wsiądziesz na rower, specjalista od dopasowywania rowerów oceni Twój zakres ruchowy wraz z elastycznością.

Dobór butów

Wraz ze specjalistą zaczniecie od wybrania odpowiedniego obuwia i umiejscowienia bloków.

Pozycja początkowa

Ocena dopasowania Ciebie i roweru zaczyna się od sprawdzenia, w jakiej pozycji obecnie jeździsz i ustalenia, co ma być kolejno zrobione.

Prawidłowe ułożenie dolnej części ciała

Dopasowanie zaczyna się od doboru siodła, po czym przeprowadza się stopniowo kolejne regulacje, żeby wykorzystać Twój potencjał biomechaniczny.

Ustawienie górnej części ciała

Optymalizacja pozycji i generowanej mocy odbywa się poprzez ustawienie prawidłowej wysokości wspornika kierownicy, odległości między siodłem a kierownicą oraz dobranie odpowiedniego kształtu i szerokości kierownicy.

Sprawdzaj i kontroluj

Spotkanie zostanie zakończone szczegółowym zapisem ustawień dostosowanych do ułożenia Twojego ciała i ustaleniem kolejnego spotkania.

Dopasuj swój rower z Trek Precision Fit.

We współpracy z nami znajdziesz idealne dla siebie dopasowanie. Uzyskanie lepszych osiągów w jeździe na rowerze jest teraz w zasięgu ręki!

Umów się na wizytę z naszym specjalistą